QFS

Quality Facilty Solutions Hakkında

HİZMETLERİMİZ
HAKKIMIZDA

Hakkımızda daha çok bilgi ve tanıtım dosyamız için iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM
Quality Facility Solution, Entegre Tesis Yönetimi alanında yenilikçi anlayış ve kalite hedefiyle etkili stratejiler geliştirerek, değişen dünya dinamiklerine uygun, uzun vadeli ve fonksiyonel hizmet modelleri üretmektedir.Değişim ve gelişim, günümüzde tüm kuruluşların günlük yaşamının doğal bir parçasıdır. Bu nedenle, tesis ve kullanıcı sayısı arttıkça, yönetimleri geleneksel yollarla gerçekleştirmek; verimsiz, karmaşık, maliyetli ve öngörülemeyen risklerle dolu yapılar ortaya çıkarmaktadır.
01
İLKELERİMİZ
Dünya Standartlarında Hizmet
Dünyadaki sektörel gelişmeleri takip ederek, teknolojik yazılım ve donanımlarla işimizi sürekli geliştiriyoruz.
02
İLKELERİMİZ
İnsan Odaklı Yaklaşım
Hizmet kalitemizin ölçüsü, yönetiminde bulunduğumuz ortamlarda kullanıcı mutluluğu ve güvenini sağlama düzeyimizdir. Bu nedenle faaliyetlerimizi “önce insan” yaklaşımıyla sürdürüyoruz.
03
İLKELERİMİZ
Dinamizm
Sektördeki uzmanlığımıza ve yılların tecrübesine rağmen asla gençliğimizi ve heyecanımızı kaybetmiyoruz. Her bir işe aynı tutkuyla yaklaşıyoruz.
04
İLKELERİMİZ
Yenilikçi Yaklaşım
Sürekli gelişim içinde ve yeni gelişmeleri yakından takip eden organizasyon yapımızla, yeni teknolojilere derhal adapte olarak, çalışmalarımızdaki verimi ve kullanıcı memnuniyetini artırıyoruz.
05
İLKELERİMİZ
Çevreci Yaklaşım
Günümüzde çevrenin değeri anlaşılmaya başlamıştır. Biz de gerek kullandığımız kimyasallar gerekse atık ayrıştırması ile bu bilince sahip çıkıyoruz.
İLKELERİMİZ
06
İLKELERİMİZ
Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk
Kurumsal olarak çalışanlarımızın her türlü insani ve hukuki haklarını koruyor, mutlu çalışanlar olarak en iyi hizmeti verecekleri bilinciyle, tüm yönetimsel ve ailevi destek ihtiyaçlarında yanlarında oluyoruz.
Geleneksel yönetim süreçleri, yatırımcıların marka değerini düşürmekle kalmayarak hedeflenen standartlar sağlanamayacağından, uzun dönemde tercih edilmeyen yaşam alanlarının oluşmasına neden olmaktadır. Quality Facility Solution olarak bizler; tek noktadan, işimize değer katan teknolojiler kullanarak, deneyimli kadromuzla konut, perakende veya endüstriyel alanlarda, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak, yönetim ve servis platformları oluşturuyoruz. Yönetim sistemlerine yeni bir bakış açısı kazandırmak amacıyla çıktığımız bu yolda, çözüm ortağınız olarak faaliyet alanlarınıza direkt ve dolaylı şekilde değer katarak istikrarlı ve emin adımlarla ilerliyoruz.